ממ"ד נייד

אין לכם ממ"ד בבית? בסביבת הבית שלכם לא קיים מקלט אזורי? בשגרה היומיומית, הדברים הללו כנראה לא יטרידו אתכם.

בכל זאת, חלק ניכר מהאזרחים בארץ לא צריכים בכלל להשתמש במרחבים המוגנים הללו במרבית ימי השנה, כאשר ישנם אזרחים שיכולים למצוא את עצמם שנים מחוץ לאותם מרחבים מוגנים.

למרות זאת, בשעת חירום ובעת מבצע צבאי של המדינה, אף אחד מאיתנו לא רוצה להישאר בלי מקום מוגן לו ולמשפחתו לשהות בו. ממ"ד נייד הוא פתרון יעיל בעניין הזה.

 

קצת על הממ"ד הנייד

מבעיות שונות אפשר להתעלם לפרקי זמן מסוימים, עד שאנחנו מגיעים למצב בו אנחנו לא יכולים להתחמק מהבעיה ומחויבים להתמודד עימה בזמן אמת.

בעיית המרחבים המוגנים במדינת ישראל היא דוגמא טובה לבעיות כאלו.

למרות שבמדינת ישראל יש מודעות רבה לנושא, עקב עימותים שאינם פוסקים עם ארגוני טרור או מדינות אויב, לא לכל אזרח יש מרחב מוגן לרוץ אליו בעת חירום.

הסיבות לכך שאין מרחבים מוגנים כאלו הן מגוונות: לפעמים מדובר על חוסר תקצוב של עירייה, גוף, חברה, עמותה או מוסד שאחראים על שטחים מסוימים ולפעמים מדובר על חוסר אכפתיות של אדם פרטי, שלא סבור שבבית שלו הוא זקוק למרחב כזה.

ממ"ד נייד נמנה מבין פתרונות מיגון שונים למקומות בהם אין מרחב מוגן זמין. מדובר על מרחבים מוגנים שמכינים אותם בפעל, כאשר כל מה שנותר לעשות הוא לתאם התקנה פשוטה וקצרה.

 

התקנה פשוטה

התקנת ממ"ד נייד היא פעולה פשוטה מאוד. אם משווים את ההתקנה של ממ"ד נייד לבנייה של חדר ממ"ד ביתי או של מקלט שכונתי, מגלים שמדובר על פרוצדורה פשוטה יותר שלא מצריכה יותר מדי זמן.

הממ"ד הנייד מוכן במפעל מבעוד מועד. לאחר שהוא נבחן ועומד בתקנים השונים, ניתן לשלוח אותו אל בית הלקוח ולהתקין אותו.

הלקוח זקוק רק למשטח מתאים, עליו מוצב הממ"ד הנייד. באמצעות משאית עם מנוף, הממ"ד מורם לאוויר ומונח על אותו המשטח, ולאחר מכן כבר ניתן להשתמש בממ"ד.

ממ"ד נייד

 

האם זה חוקי?

רבים תוהים האם פתרון של ממ"ד נייד לחצר הוא חוקי. התשובה היא שכן.

ממ"ד נייד הוא ממ"ד לכל דבר ועניין. מדובר על חדר למעשה שמונח במקום פתוח, כמו חצר של בית צמוד קרקע, אליו ניתן להיכנס בשעת חירום.

הממ"ד הנייד נבנה לפי התקנים של פיקוד העורף אשר קבועים בחוק.

מכיוון שהוא בנוי לפי אותם תקנים ועשוי מהחומרים המחייבים, כך שהוא מספק הגנה ראויה, כמו ממ"דים שנמצאים בתוך הבית ומקלטים ציבוריים.

 

מרחב מוגן – חברה מקצועית להתקנת ממ"ד נייד

התקנת ממ"ד נייד היא פעולה חשובה שאין לדחותה. ההליך קצר ופשוט.

כדי שתוכלו לישון בראש שקט ולדעת שיש לכם מקום בטוח לרוץ אליו בעת חירום, פנו אל חברת מרחב מוגן, המספקת שירותי התקנה מקצועיים של ממ"דים ניידים.

אז מה היה לנו עד עכשיו

ממ"ד נייד הוא פתרון למקומות בהם אין מרחב מוגן זמין. מדובר על מרחב מוגן שמכינים אותם מבעוד מועד וכל שנותר הוא לתאם התקנה פשוטה וקצרה. נשמח להעניק שירות מקצועי ומיומן.
כמובן, ממ"ד נייד הינו ממ"ד לכל דבר ועניין. ממ"ד הנייד נבנה לפי התקנים של פיקוד העורף הקבועים בחוק ולכן הוא מספק הגנה ראויה מפני טילים ורקטות. חברת מרחב מוגן מספקת שירותי התקנה מקצועיים של ממ"דים ניידים.
לקבלת הצעת מחיר לממ"ד נייד השאירו פרטים בטופס